Z miłości do wyjątkowego, ponadczasowego materiału, jakim jest szkło, tworzymy unikalne dekoracje oraz elementy wyposażenie domowego. Proponowane przez nas wyroby cieszą się nie tylko wyjątkową estetyką wykonania, ale także funkcjonalnością, jaka pozwala na korzystanie z nich na co dzień. W tej zakładce naszego sklepu internetowego znajdą Państwo wazony, które dopasowane są do charakteru oraz stylu każdego wnętrza. Dzięki swojej uniwersalności, szkło doskonale sprawdzi się zarówno w przestrzeniach nowoczesnych, jak i klasycznych. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych wyrobów tworzonych z dbałością o najdrobniejszy detal.

Nowoczesne wazony szklane

Wśród tych propozycji znajdą Państwo najbardziej uniwersalne kształty oraz odcienie naszych wyrobów. Wazony w prostej formie z przezroczystego materiału to idealne rozwiązanie dla wnętrz w stylu nowoczesnym, minimalistycznym czy industrialnym. Dostępne są pośród nich modele o wysokości od 25 cm do 50 cm oraz szerokości 15 cm, które doskonale pomieszczą praktycznie każdy bukiet czy dekorację np. z roślin suszonych.

Dostępne są także coraz bardziej popularne dekoracje w postaci przezroczystego pojemnika w kształcie kuli stojącej do samodzielnego zaaranżowania dowolną rośliną doniczkową lub efektowne kule wiszące. Wśród nowoczesnych modeli nie mogło zabraknąć także pięknie wykonanych, dekoracyjnych wyrobów w formie przezroczystych wazonów na nodze, które idealnie sprawdzą się jako świecznik czy pojemnik na cukierki.

Wazony klasyczne

Znajdą Państwo pośród nich rozmaite wymiary, kształty oraz kolory, które wkomponują się w przestrzeń w stylu tradycyjnym. Wśród propozycji nie mogło zabraknąć wyrobów o najbardziej klasycznej formie, jak i modeli z ręcznie formowanego szkła wykończonego z efektem dekoracyjnej falbany – klasyczne modele dostępne są kolorach bieli, bursztynu, zieleni, szarości oraz błękitu.

Chcą Państwo dowiedzieć się więcej na temat tworzonych przez nas wyrobów ze szkła? Zapraszamy do kontaktu mailowego pod adresem justyna@just-glass.com.pl lub telefonicznie pod numerem 792 252 663 – rozwiejemy wszelkie wątpliwości i pomożemy wybrać model dopasowany do Państwa potrzeb.